37 Replies to “Anna Veselovská – Lepší ako sme (oficiální lyric video)

 1. Text je o ľudskej nevšímavosti, no zároveň našej krehkosti a najmä o tom, že všetci vieme aký by mal svet byť, ale rútime sa do umelých nástrah. Tak vzdialených prírode, ak chceš aj podstate :). Ale je tam aj pozitívny odkaz "Pohadzujme si navzájom horúce slnko, ktoré len kvôli nám na nebi vzbĺklo" (privilegovanosť) a naopak "Vidíme sa lepší ako sme, keď hľadáme svetlo v čiernej tme" hľadáme východiská u nesprávnych ľudí, na nesp. miestach…takto chápem text ja, no možno je to úplne inak…:)

 2. Práve pozerám klip vidím a počujem to prvý krát a som milo prekvapená (znova) z tejto speváčky a pesničky 🙂 ďakujem za takú krásnu slovenskú tvorbu!

 3. Prototyp nechápem prečo by text nemohol byť preexponovane expresívny,,,,nemusí vždy mať všetko logiku,,a obzvlášť hudba,,,tá je predsa nadčasová,bezhraničná ,,nemusíme vždy hľadať význam,,občas stačí aj zážitok,,,,,

 4. nie neni som presne ten typ človeka -_- komentáre sú na to aby človek vyjadril svoj názor, tak som to spravil a ty si presne ten typ človeka čo si chce dokázať ako tomu rozumie tak sa do takého typu človeka ako som ja pustí. Inak zaspievané je to super, mám výhrady čisto iba k textu.

 5. ty si presne typ človeka ktorý jednoducho potrebuje kritizovať. veď preto metafory, aby ten text mohol pasovať na čo najviac ľudí a aby si ho každý vysvetlil po svojom 😀 a myslím, že je jasné čo tým autor myslel čiže ,,SI TO NEPOCHOPIL" 😀
  ANIČKA, SUPER PESNICKA a text s tvojim nežným hlasom ma rozplakali!!!!! :-*

 6. Nenávidím takéto premetaforované texty ktoré nedávajú zmysel. Hovorte si čo chcete že "som to nepochopil" ale každý to može interpretovať podla seba a ani sám autor určite nevie, čo tým chcel povedať. Prosím, píšte rozumom a nie tak aby to vyznelo jak Štúrove básne.

 7. Sloha:
  D# , A# , Em# , G# ,
  Refrén:
  D# , C# , Em# , G# ,
  PS: musíš si dať kapodaster na prvý pražec;) ale ak si trošku šikovna určite si dokážeš upraviť akordy aj bez kapodastru:) Good luck;)

 8. Nevím já poslouchám hodně především americké country (spíše to modernější) a tento hudební podklad má podle mě hodně prvků právě tohoto stylu. Ale nebudeme to tady řešit. Jde hlavně o to, že se mi písnička líbí 🙂

 9. Mam presne opacny nazor. Ujali sa jej dobri ludia a audiokvalita tejto nahravky po prepnuti na HD je na youtube pomery vynikajuca. Treba vsak pocuvat na kvalitnom zvukovom retazci.
  Kazdemu sa to nemusi pacit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *